Noc plná kouzel

31.10.2010 20:01

Noc plnou kouzel pro nás připravíla paní učitelka, s dětmi ze  6.B, v naší  škole. Přivítalo nás mnoho kouzelných bytostí. Všechno začalo kouzlením. Děti si připravily karetní kouzla, čarodějnické triky a hodně zábavy. Někteří z nás byli poprvé na diskotéce a ke prásné atmosféře přispěla výtvarná dílna. Dostali jsme hodně dárků, krásné omalovánky a pexesa. Moc nám chutnalo připravené občerstvení a šli jsme se podívat na schránku, do které naši starší kamarádi vložili své dopisy. Schránku uloží ve škole na tajném místě a až školu opustí, mohou se jednou vrátit a své dopisy si po letech přečíst. Ráno se nám domů nechtělo, noc byla kouzelná a těšíme se, že se zase sejdeme a společně si zakouzlíme. Velké díky posíláme paní učitelce Jindře Zemanové, protože bez jejích nápadů a spousty práce, bychom nic takového nemohli prožít.