V naší třídě je 21 dětí, 8 holčiček a 13 chlapců a tak je u nás hodně legrace.

Už jsme druháci a Královna skřítků a víl jde s námi do nové třídy. Přivedla s sebou Rytíře, který každý týden přináší jeden rytířský úkol. V září a říjnu jsme poznávali zvířátka- první byla veverka, pak ježek a teď přichází na řadu život vlků. Vše píšeme a kreslíme do sešitů a za každý úkol získáme nálepku do rytířské listiny.  Na konci školního roku nás čeká rytířská slavnost a sladká odměna..... Už umíme číst a psát, hodně věcí si dokážeme spočítat, stále chodíme ven a zkoumáme co všechno se v přírodě dá najít,vidět a nafotit. Učili jsme se o planetě Zemi a pracovali na projektu sdružení ADRA o vodě. Už víme, kolik vody spotřebujeme doma a proč je potřeba vodou šetřit. Teď se chystáme naučit třídit odpady. Na Vánoce jsme v sálu Pojišťovny uspořádali divadlo a koncert. Bylo hodně těžké stát na velikém pódiu a hrát a zpívat. Ale užili jsme si to. K Vánocům jsme dostali do třídy nového kamaráda - Osmáka Degu. Je fajn, že se o něj můžeme starat a každý víkend si ho někdo z nás bere domů.

Zimní školu v přírodě máme za sebou, Čabárna byla krásná, hodně jsme se dozvěděli o přírodě, naučili se fotit....S jarem často vyrážíme ven, výletů je hodně, pár z nich jsme zachytili fotoaparátem.

SBÍRÁME VÍČKA....čtěte v novinkách, koukejte do fotogalerie a hlavně NOSTE K NÁM DO TŘÍDY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!